Firma GTM MOBIL M-T T.Walisiewicz Sp. Komandytowa

GTM Mobil jest Polską firmą, która od 2004 roku zajmuję się projektowaniem i produkcją wózków inwalidzkich do aktywnej rehabilitacji oraz profesjonalnych wózków sportowych

Projekty UE

Projekty UE

Firma realizowała projekt pt. „Opracowanie technologii produkcji lekkich
i wytrzymałych ram wózków inwalidzkich GTM [PKWiU 30.92.20.0]”

Firma realizowała projekt pt. „Opracowanie technologii produkcji lekkich i wytrzymałych ram wózków inwalidzkich GTM [PKWiU 30.92.20.0]” współfinansowana przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka na lata 2007-2013 Działanie 1.4 i Działanie 4.1

Nazwa Beneficjenta: GTM-MOBIL TECHNOLOGY Fudalewski – Walisiewicz Sp. J.

  • Wartość projektu: 1 110 463,98 PLN
  • Udział Unii Europejskiej: 512 074,28
  • Okres realizacji: 01.08.2010 – 31.05.2012

Fundusze Europejskie – dla rozwoju innowacyjnej gospodarki

Projekty UE
Piszą o nasNagrody

Nagrody i wyróżnienia

Produkty firmy GTM MOBIL posiadają deklaracje zgodności – znak CE. Spełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa. Były testowane i badane zgodnie z normami europejskimi.

GTM – MOBIL M-T T.Walisiewicz Sp. Komandytowa posiada własne laboratorium do badań mechanicznych wszystkich produktów. Przeprowadza badania według zwiększonych wymagań w stosunku do ww. norm. Sprawozdania z dodatkowych badań na bieżąco są zamieszczane na stronie internetowej www.gtmmobil.com.pl

 

Badania prowadzone przez firmę GTM w zakresie ergonomii siedziska oraz oparcia wspólnie z czołowymi firmami w Europie pozwoliło zmniejszyć naciski w obrębie siedziska nawet o 40% do klasycznego rozwiązania, zmniejszając wydatnie ryzyko odleżynowe. Produkty firmy GTM MOBIL były wielokrotnie wyróżniane w konkursach w kraju i za granicą. Poniżej znajdą Państwo przykłady nagród, certyfikatów podziękowań i wyróżnień:

MEDAL dla GTM BLACKBIRD

MEDAL dla GTM BLACKBIRD

KIELCE BIKE-EXPO 2012 0 MEDAL dla GTM BLACKBIRD na III Międzynarodowych Targach Rowerowych.

 

Produkt firmy GTM Mobil Technology po raz kolejny zdobył uznanie w oczach ekspertów. Podczas odbywających się w dniach 2-4 października III Międzynarodowych Targów Rowerowych, jednej z największych targowych imprez rowerowych w Europie, handbike GTM BLACKBIRD został nagrodzony medalem KIELCE BIKE EXPO 2012. Doceniono jego wyjątkowe walory estetyczne ale także nowoczesną konstrukcję, funkcjonalność i niezawodność. Na bliźniaczym modelu handbike’a Rafał Wilk zdobył podwójne złoto paraolimpijskie podczas Igrzysk w Londynie.

Nagroda dla GTM HAMMER

Nagroda dla GTM HAMMER

Wózek GTM HAMMER otrzymał Nagrodę Targów Sprzętu Rehabilitacyjnego oraz Sprzętu dla Osób Niepełnosprawnych „REHABILITACJA 2005”

Proces produkcji

W październiku 2018 r. mieliśmy przyjemność gościć u siebie Rafała Miszkiela prowadzącego kanał „Życie na wózku” w serwisie YouTube. Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji z procesu produkcji naszych wózków.

Proces produkcji

Każdy wózek jest indywidualnie dobierany do użytkownika

Indywidualne rozwiązania dla specyficznych wymagań, w zależności od cech antropometrycznych oraz sprawności ruchowej, dobór odpowiedniego wyposażenia, dbałość o szczegóły zaspokoją najbardziej wymagających użytkowników.

Wszystkie elementy wózków wykonane są z materiałów o najwyższej jakości, dobierane na podstawie przeprowadzanych analiz i testów. Podzespoły zapewniają ekstremalnie niską wagę wózka, maksymalizując jednocześnie mobilność oraz lekkość poruszania się dając pozytywne odczucia podczas jego użytkowania.

Proces Produkcyjny wózka zaczyna się z chwilą pomiaru osoby niepełnosprawnej i indywidualnego doboru najlepszego rozwiązania dla niej, podczas pierwszej konsultacji. W czasie spotkania dobiera się najlepsze rozwiązania skrojone na miarę osoby mierzonej. Wszelkie niezbędne informacje zapisywane są w indywidualnym arkuszu pomiarowym wykonywanym przez specjalnie przeszkolonego konsultanta. Naszymi konsultantami niejednokrotnie są osoby niepełnosprawne, która zawsze i wszędzie służą swoim doświadczeniem i dobrą radą przy doborze wózka i dodatkowych jego opcji.

Z chwilą zaakceptowania zamówienia na dany model aktywnego wózka firma GTM – MOBIL M-T T.Walisiewicz Sp. Komandytowa przystępuje do jego produkcji. Staramy się przygotować w pełni sprawny bez wad konstrukcyjnych i przygotowany na miarę wózek, który będzie spełniał wszystkie Państwa oczekiwania.

Historia firmy
Historia firmy GTM Mobil

Historia firmy

GTM Mobil – POLSKA FIRMA Z PASJĄ

Pierwszy wózek GTM powstał w 2004r. Ojcami sukcesu byli konstruktor i pasjonat lotniczy Marek Fudalewski oraz Tomasz Walisiewicz, wielokrotny medalista Igrzysk Paraolimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy oraz dwukrotny zdobywca Pucharu Świata w szermierce na wózkach.

Motto życiowe Tomka brzmi „człowiek nie żyje tylko dla siebie”, dlatego jego marzeniem było stworzenie aktywnego wózka na polską kieszeń. Doświadczenie Tomka oraz konstruktorska wiedza Marka zaowocowały stworzeniem zupełnie nowego wózka, który stał się alternatywą dla drogich sprzętów sprowadzanych z zagranicy. Już po roku od produkcji pierwszego egzemplarza, wózek GTM HAMMER zdobył nagrodę REHABILITACJA 2005 podczas Targów w Łodzi.

Od samego początku, zarówno na etapie projektowania jak i testowania, firma GTM – MOBIL M-T T.Walisiewicz Sp. Komandytowa współpracuje z osobami z niepełnosprawnością korzystającymi z wózków na co dzień. Dzięki temu nasze produkty wyróżniają się nie tylko pod względem ceny i konstrukcji, ale także funkcjonalnością i komfortem użytkowania.

 

Firma, która początkowo była realizacją marzeń 3 przyjaciół, dziś jest największym producentem wózków aktywnych i sportowych w Polsce ale i w całej Europie środkowo wschodniej. Wózkami aktywnymi GTM – MOBIL M-T T.Walisiewicz Sp. Komandytowa porusza się na co dzień ponad 80% członków polskiej kadry paraolimpijskiej, a także kadra paraolimpijska Ukrainy. Na wózkach sportowych sukcesy odnoszą między innymi szermierze, koszykarze, rugbiści, lekkoatleci, tenisiści oraz kolarze. Ponadto firma GTM – MOBIL M-T T.Walisiewicz Sp. Komandytowa z powodzeniem prowadzi sprzedaż wózków na terenie wielu krajów europejskich, takich jak Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Niemcy, Ukraina i Wielka Brytania, a także w Kuwejcie i Iraku.

Informacje o firmie

O firmie

GTM-MOBIL M-T T.Walisiewicz Sp. Komandytowa

Jest Polską firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją oraz sprzedażą wózków inwalidzkich aktywnych i specjalnych, a także profesjonalnych wózków sportowych. W swojej ofercie posiadamy również rowery trójkołowe dla dzieci i młodzieży GTM Blackbird Junior (w 3 wersjach), przystawki elektryczne, poduszki przeciwodleżynowe oraz inne praktyczne akcesoria. Współpraca podczas procesu projektowania oraz późniejszej eksploatacji naszych wózków z osobami używającymi tegoż sprzętu na co dzień owocuje bardzo udanymi konstrukcjami. Ciągłe ulepszanie naszych produktów oraz praca nad nowymi projektami powoduje, iż nasz sprzęt zawsze wychodzi na przeciw wymaganiom jego użytkowników.

 

Ponadto każdy nasz wózek jest indywidualnie dobierany do użytkownika w zależności od indywidualnych cech antropometrycznych oraz sprawności ruchowej. Oznacza to, że dojeżdżamy bezpłatnie do naszych klientów pomagając dokonać fachowego doboru wózka oraz sugerujemy najlepsze rozwiązanie w najniższej cenie.

 

Mając na uwadze ciągłe dążenie do uzyskania jak najlepszej jakości i komfortu klientów z używania naszych wózków, firma GTM MOBIL pracując nad ciągłym doskonaleniem produkowanych wózków uzyskała Certyfikat ISO 9001:2015, który mobilizuje nas jeszcze bardziej do utrzymania, jak i stałego doskonalenia naszych wyrobów.